Разговор:Ангел Дарк

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • досега наместо до сега.
  • Податотека наместо Image, вики клучни зборови на македонски.
  • април име на месец со кое не почнува реченица, со мала буква.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 08:11, 25 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.