Предлошка:PCN

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

 Питкерн

Икона за документација Документација за предлошка

Опис

{{PCN}}

Става знаменце и викиврска за Питкерн. Оваа предлошка е пандан на {{flag|Питкерн}}, но со стандардниот трибуквен државен код според ISO 3166-1 алфа-3 за земјата како кратенка за позгодно уредување.


Поврзано