Предлошка:OlympicBronzeMedalist

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

bgcolor="#cc9966"|Бронза||{{{1}}}
[[File:{{country_flag_IOC_alias_{{{2}}}|{{{3}}}}}|23x15px|border|alt=|link=]] [[{{country_IOC_alias_{{{2}}}|{{{3}}}}} на {{{3}}} олимписки игри|{{country_IOC_alias_{{{2}}}|{{{3}}}}}]]