Предлошка:Location map Холандија Железничка станица

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Location map of Железничка станица
name Железничка станица
border
coordinates
53.57
3.33 ←↕→ 7.20
50.73
map center 52°09′00″ N; 5°15′54″ E / 52.15° N; 5.265° E / 52.15; 5.265
image Railroads Netherlands 2013 mk.svg
Location map Холандија Железничка станица