Предлошка:Location map Македонија Кочани

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Location map of Кочани
name Кочани
border
coordinates
41.9356
22.3802 ←↕→ 22.4385
41.8954
map center 41°54′56″ СГШ; 22°24′34″ ИГД / 41.9155° СГШ; 22.40935° ИГД / 41.9155; 22.40935
image Map of Kočani.png
Location map Македонија Кочани