Предлошка:Location map Голем Лондон

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Location map of Голем Лондон
name Голем Лондон
border
coordinates
51.72
-0.57 ←↕→ 0.37
51.25
map center 51°29′06″ N; 0°06′00″ W / 51.485° N; 0.1° W / 51.485; -0.1
image Greater London UK location map 2.svg
Location map Голем Лондон
image1 Greater London UK relief location map.jpg
Location map Голем Лондон