Прејди на содржината

Предлошка:IPNI

Од Википедија — слободната енциклопедија

Меѓународна организација за растителни информации (IOPI). „Исход за IPNI“ (HTML). Меѓународен индекс на растителни имиња. (англиски)

Икона за документација Документација за предлошка[создај]