Предлошка:Hands/numdisp/frac0

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Икона за документација Документација за предлошка

Produces a fraction ad where a is parameter 1 & d is parameter 4. Converts a hyphen into a true minus sign.