Предлошка:Дланки

Од Википедија — слободната енциклопедија
(Пренасочено од Предлошка:Hands)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

1,1 дланки (5 палци, 13 cm)


Икона за документација Документација за предлошка[создај]