Предлошка:GLP

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

 Гваделуп

Икона за документација Документација за предлошка

Опис

{{GLP}}

Става знаменце и викиврска за Гваделуп. Оваа предлошка е пандан на

  1. пренасочување Предлошка:Пвп, но со стандардниот трибуквен државен код според ISO 3166-1 алфа-3 за земјата како кратенка за позгодно уредување.


Поврзано