Предлошка:CXR

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

 Божиќен Остров

Икона за документација Документација за предлошка

Опис

{{CXR}}

Става знаменце и викиврска за Божиќен Остров. Оваа предлошка е пандан на

  1. пренасочување Предлошка:Пвп, но со стандардниот трибуквен државен код според ISO 3166-1 алфа-3 за земјата како кратенка за позгодно уредување.


Поврзано