Предлошка:AIA

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

 Ангвила

Икона за документација Документација за предлошка

Опис

{{AIA}}

Става знаменце и викиврска за Ангвила. Оваа предлошка е пандан на

  1. пренасочување Предлошка:Пвп, но со стандардниот трибуквен државен код според ISO 3166-1 алфа-3 и кодот на ФИФА за земјата како кратенка за позгодно уредување.


Поврзано