Предлошка:Потребна е филмска инфокутија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Уредување На оваа статија ѝ е потребна филмска инфокутија со слика и информации.

Упатство[уреди извор]

Ставете го овој шаблон на страницата за разговор на филмските статии кои имаат потреба од инфокутија. За да го додадете шаблонот, користете {{Потребна е филмска инфокутија}} или кратенката {{ф_инфокутија}}.