Прејди на содржината

Предлошка:Фудбалски состав играч

Од Википедија — слободната енциклопедија
Бр. Позиција Играч
{{country data {{{nat}}}|знамеикона/core|variant=|size=}} {{{name}}}
Бр. Позиција Играч
Икона за документација Документација за предлошка[создај]