Предлошка:ФитотерКулеванова/doc

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Предлошкава е наменета за наведување на глава, страница (или страници) од книгата Фитотерапија : современа хербална медицина на Светлана Кулеванова.

Употреба[уреди извор]

Вметнете го следново во текстот кајшто сакате да го ставите наводот, и пополнете барем еден од параметрите.

<ref name="ФитотерКулеванова">{{ФитотерКулеванова|страница= |страници= }}</ref>