Предлошка:Романгд

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Поврзано: [[{{{1}}}{{{2}}} во книжевноста]].


-9 -4 -3 -2 -1 0 2 3 4 5 6 11


Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Употреба[уреди извор]

За романи од 1976 година, внесете „{{романгд|197|6}}