Предлошка:Претплата

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

(бара претплата)

Икона за документација Документација за предлошка

Овој шаблон служи за означување на надворешни врски кои бараат претплаќање, со плаќање или како дел од некоја приватна група. Не ги категоризира шаблоните за расчистување.

Видете исто така