Предлошка:Бара регистрација

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

[бара регистрација]

Икона за документација Документација за предлошка

Овој шаблон служи за означување на надворешни врски што бараат регистрирање. Статиите не ги категоризира за расчистување.

Видете исто така

  • {{Subscription}} за означување на надворешни врски што бараат претплата