Предлошка:Нормативна контрола/LCCN

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

LCCN: 000000

Икона за документација Документација за предлошка

Ова е потшаблон на шаблонот {{Нормативна контрола}}; повеќе ќе прочитате на Шаблон:Нормативна контрола/doc