Прејди на содржината

Предлошка:Непроменето

Од Википедија — слободната енциклопедија
Непроменето {{{1}}}
Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Употреба[уреди извор]

Внесете го следново под насловот на темата на една страница за разговор:

{{Непроменето|1=~~~~}}
Непроменето Јас 00:26, 14 јуни 2009 (UTC)

(Ознаката 1= е потребна ако има други знакови „=“ во пораката, на пример ако Вашиот потпис содржи „=“.)

За да направите дополнителен коментар зошто прашањето е непроменето и/или за да се потпишете за другите да знаат кој одлучил дека прашањето е непроменето: {{Непроменето|Веќе три недели корисниците не коментираат. --~~~~}}

Непроменето Веќе три недели корисниците не коментираат. --Јас 00:26, 14 јуни 2009 (UTC)

Поврзано[уреди извор]