Предлошка:Министер

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
влада име дати партија
[[Влада на {{{1}}} ({{{2}}})|{{{2}}}]] {{{3}}} {{{4}}} – … независен