Предлошка:Лични напади

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Information.png Здраво. Ве молиме видете ги правилата и прописитите на Википедија. Личните напади и коментарите поврзани со некои од корисниците го нарушуваат угледот на Википедија и ја нарушуваат пријатната атмосфера. Благодарам!--


Ве молиме секогаш заменувајте го овој шаблон, со {{subst:лични напади}}.