Прејди на содржината

Предлошка:Инфокутија Област во Египет

Од Википедија — слободната енциклопедија
{{{name}}}
Област
ЗемјаЕгипет Египет
Час. појасEET (UTC+2)
Икона за документација Документација за предлошка[создај]