Прејди на содржината

Предлошка:Инфокутија Квазар

Од Википедија — слободната енциклопедија
{{{name}}}
Податоци од набљудување (Епоха )
Ректасцензија
Деклинација
Поврзано: Квазар, Список на квазари
{{Инфокутија Квазар
| name =
| image = 
| caption=
| epoch =
| ra = {{RA|00|00|00}}
| dec = {{DEC|±00|00|00}}
| constellation name =
| z =
| dist_ly =
| type =
| appmag_v =
| size_v =
| notes =
| names =
}}