Предлошка:ИнтерВики

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

При примената на предлошкава во статија користете {{{код}}} наместо англиското {{{code}}}

Википедија
Издание на Википедија — слободната енциклопедија на [[:{{{код}}}:| интерВики]]