Предлошка:Занимање по националност

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Класификација: Луѓе: По националност: По занимање: {{{Occupation}}}
исто така: [[:Категорија:{{{Field}}}|{{{Field}}}]]: [[:Категорија:{{{Occupation}}}|{{{Occupation}}}]]: По националност

Видете исто така:

Категорија:Занимања
Категорија:Луѓе по занимање
Категорија:Луѓе по националност и занимање