Предлошка:Година по земја

Од Википедија — слободната енциклопедија
Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Употреба[уреди извор]

{{година по земја|2|0|1|0|Алжир|Африка| |}}