Предлошка:Геоврски-Европа-градба

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Координати: {{{1}}}° СГШ {{{2}}}° ИГД

  • Координати: Географската ширина не може да се обработи као бројот:{{{1}}}_N_{{{2}}}_E_{{{3}}}
    {{#coordinates:}}: неважечка гео. ширина