Податотека:WikiProject Mongolia Logo mk.svg

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Изворна податотека(SVG податотека, номинално 154 × 220 пиксели, големина: 11 КБ)
Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.

Опис[уреди]

Опис

Logo for the WikiProject Mongolia on the Macedonian Wikipedia.

Датум
Извор сопствено дело, based on this file
Автор MacedonianBoy
Други верзии

English version

Лиценцирање[уреди]

Public domain Јас, праводржецот на ова дело, го предавам истото во јавна сопственост. Ова важи за целиот свет.
Во извесни земји ова не е правно изводливо. Во тој случај:
Дозволувам секому да го користи делово за било каква цел, без било какви услови, освен ако такви услови не ги налага законот.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна13:30, 24 октомври 2012Минијатура на верзијата од 13:30, 24 октомври 2012154 × 220 (11 КБ)MacedonianBoysmall
21:40, 25 август 2011Минијатура на верзијата од 21:40, 25 август 2011154 × 220 (23 КБ)MacedonianBoy{{Information |Description ={{en|1=с}} {{mk|1=с}} |Source ={{own}} |Author =MacedonianBoy |Date = |Permission = |other_versions = }}

Податотекава се користи во следниве 59 страници:

Метаподатоци