Податотека:За Јоаким Крчовски - Б.Конески0001.pdf

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Оди на страница


Изворна податотека(1.006 × 1.431 пиксели, големина: 4,23 МБ, MIME-тип: application/pdf, 8 страници)

Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.

Опис

Опис
English: A 1973 research paper dedicated to Joakim Krchovski
Датум
Извор
institution QS:P195,Q2466285
Автор Блаже Конески
Дозвола
(Повторно користење на податотекава)

MANU releases the work as its the copyright holder


МАНУ-Лого.svg
Овој отсликан документ е доставен од матичниот викимедијанец во Македонска академија на науките и уметностите (МАНУ) како дел од проектот за соработка со организацијата Споделено знаење.

English | македонски | +/−

Shared Knowledge Logo.svg

Лиценцирање

Public domain Ова дело е предадено во јавна сопственост од неговиот автор, MANU, as the copyright holder. Ова важи за целиот свет.
Во извесни земји ова не е правно изводливо. Во тој случај:
MANU, as the copyright holder му дозволува секому да го користи делово за било каква цел, без било какви услови, освен ако такви услови не ги налага законот.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:59, 10 ноември 2015Минијатура на верзијата од 18:59, 10 ноември 20151.006 × 1.431, 8 страници (4,23 МБ)МакедонецUser created page with UploadWizard

Следнава страница ја користат податотекава:

Метаподатоци