ПОУ „Св. Климент Охридски“ - Ново Село

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
„Мануш Турновски“

Primary school Kliment Ohridski - Novo Selo (2).jpg
Место
Општина: Ново Село
Нас. место: Ново Село
Основни информации
Контактни информации

Посебното училиште "Мануш Турновскиосновно училиште во Ново Село, Општина Ново Село.

Надворешни врски[уреди | уреди извор]