Корисник:VejsBejs

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Детали
20 Овој Википедијанец има 20 години, 4 месеци и 22 дена
на 21 мај, 2022.
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
Noia 64 apps karm.svg Овој корисник е активен на Википедија веќе
 1 година, 3 месеци и 6 дена.

Студент на ФИНКИ.