Корисник:Veiz Rusid

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Веиз Рушид -студент на факултетот за информатика во Штип (УГД)

Лого на Универзитетот „Гоце Делчев“ од Штип
Овој корисник е член на проектот УГД 2013


tr-4 Bu kullanıcı Türkçe'yi ana dili gibi anlıyor.
en-4 This user speaks English at a near-native level.
mk-4 Овој корисник зборува македонски скоро како мајчин јазик.


Математика и физика. Сакам мат
Страната на УГД во Штип