Корисник:United 506

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Википедија:Вавилон
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
sr-4Овај корисник течно говори српски језик.
hr-4 Ovaj suradnik hrvatski razumije kao da mu je materinski jezik.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
За мене
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.
32 Овој Википедијанец има 32 години, 0 месеци и 20 дена
на 10 август, 2022.
MAN UTDОвој корисник е фан на Манчестер Јунајтед