Корисник:Timpul

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Википедија:Вавилон
mk-0 Корисникот воопшто не разбира македонски.
pl Język polski jest językiem ojczystym tego użytkownika.