Корисник:TheGreatMKD

  Од Википедија — слободната енциклопедија
  Информации и интереси
  ИМЕ Името на овој корисник е Бојан
  Flag of North Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
  Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.
  Cancer.svg Овој корисник е Рак.
  Manchester United FC.png Овој корисник е навивач на Манчестер Јунајтед
  Poisson mort.jpgОвој корисник е против убивање животни.
  Olympic flag.svgКорисникот ги сака Олимписките игри
  mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
  en-4 This user speaks English at a near-native level.
  sr-3Овај корисник врло добро говори српски језик.