Корисник:Tcfc2349

Од Википедија — слободната енциклопедија
Кориснички информации за јазици
ko-N 이 사용자는 한국어모어입니다.
en-2 This user has intermediate knowledge of English.
ja-1 この利用者は初級日本語ができます。
mk-0 Овој корисник не разбира македонски (или разбира со значајни потешкотии).
Корисници по јазик

Ова е страница на Tcfc2349.

Информации[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]