Прејди на содржината

Корисник:Scooter

Од Википедија — слободната енциклопедија
Википедија:Вавилон
de Dieser Benutzer spricht Deutsch als Muttersprache.


en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
mk-0 Корисникот воопшто не разбира македонски.
sq-0 Ky përdorues nuk kupton shqip (ose kupton me vështirësi).