Корисник:Place Clichy

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
Википедија:Вавилон
mk-0 Корисникот воопшто не разбира македонски.
fr Cette personne a pour langue maternelle le français.
en-4 This user speaks English at a near-native level.
de-2 Dieser Benutzer hat fortgeschrittene Deutschkenntnisse.
Пребарајте ги корисничките јазици

I am Place Clichy from fr.wiki.