Корисник:Macedonicus

Од Википедија — слободната енциклопедија
Flag of North Macedonia.svg This user lives in Macedonia.
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.

За мене:[уреди | уреди извор]