Корисник:Junafani

Од Википедија — слободната енциклопедија
Википедија:Вавилон
fiNämä käyttäjät puhuvat suomea.
Овие корисници зборуваат фински.
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
mk-0 Корисникот воопшто не разбира македонски.