Корисник:Frightner~mkwiki/Корисник

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Crystal Project Kblackbox.png Корисник
en This user is a native speaker of English.
mk-4 Овој корисник зборува македонски скоро како мајчин јазик.
bg-0 Този потребител не знае български (или го разбира със значителни трудности).
Coat of Arms of Australia.svg Овој корисник е Австралиски државјанин.
Firefox Овој корисник придонесува користејќи Mozilla Firefox.