Корисник:Darkonasov

Од Википедија — слободната енциклопедија
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
mk-3Корисникот напредно зборува македонски.
Лого на Универзитетот „Гоце Делчев“ од Штип
Лого на Универзитетот „Гоце Делчев“ од Штип
Овој корисник е член на проектот УГД 2013


Вовед[уреди | уреди извор]

Matematikata i fizikata se dva najteski predmeti

Наслов 1од трет[уреди | уреди извор]

  • дарко
  • рената
    • ИНФОРМАТИКА
    1. ddd
        1. ddd

Наслов 2 од трет[уреди | уреди извор]

Опис[уреди | уреди извор]