Корисник:19user99

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-4 This user speaks English at a near-native level.
Female.svg Овој корисник е од женскиот пол.
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.