Категорија:Предлошки што создаваат hCards

Од Википедија — слободната енциклопедија

Предлошки што создаваат микроформат hCard (или составен дел на hCard).

Страници во категоријата „Предлошки што создаваат hCards“

Прикажани се 6 од вкупно 6 страници во категоријата.