Категорија:Корисник da-2

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
da-2Disse brugeres kendskab til dansk er på mellemniveau.
Овие корисници зборуваат дански на средно ниво.

Страници во категоријата „Корисник da-2“

Оваа категорија содржи само една страница.