Шаблон:Ctime:11

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

-5

За добивање на наклонетоста на декември

Шаблонски параметри

ПараметарОписТипСтатус
година1 y

Бројот на годината

Бројнезадолжително