Предлошка:Ctime:11

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

-16

За добивање на наклонетоста на декември

Предложни параметри

ПараметарОписТипСтатус
година1 y

Бројот на годината

Бројнезадолжително