Шаблон:CIAfb

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа статија содржи материјал на Светската книга на факти на ЦИА, кој како публикација на владата на Соединетите Американски држави е во јавна сопственост.