Шаблон:НГТ

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Икона за документација Шаблонска документација[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Додадете {{НГТ}} на врвот на статиите чија неутралност е оспорена и објаснете на страницата за разговор на статијата зошто мислите дека содржината не е неутрална. Не го отстранувајте шаблонот додека не се разреши спорот. {{POV}} пренасочува до овој шаблон.